Jesienny konkurs biblioteczny rozstrzygnięty!

W zaproponowanym przez nas konkursie wzięło udział 34 czytelników.

Zwyciężył Michał Kaszubowski z klasy 7C. Dzięki matematycznemu podejściu do sprawy trafił w punkt i wyliczył, że w słoiku znajdują się 63 śliwki. BRAWO!!!

Drugie miejsce zajął Robert Zieliński z 2K wskazując na 62 śliwki.

Trzecie miejsce uzyskały osoby, które zaniżyły lub zawyżyły wynik o dwie śliwki. Byli to uczniowie klasy 3K. Kacper Gdaniec podał liczbę 61, a Fabian Witaszek i Olaf Dawidowski typowali 65.

Gratulujemy zwycięzcom i jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli w naszej zabawie.

/nauczyciele bibliotekarze/

ZASADY KONKURSU

Zapraszamy do udziału w pierwszym zadaniu realizowanym w ramach tegorocznych obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Przyjdź do biblioteki szkolnej - 5 lub 6 października.

Policz śliwki w słoiku nie otwierając go - "na oko".

Zapisz wynik na kartce - dodaj swoje imię i nazwisko oraz podaj klasę, do której uczęszczasz.

Kartkę wrzuć do specjalnego pudełka.

Rozstrzygnięcie konkursu 7 października br. (piątek) o godz. 11:05.

Nagrody w postaci ŚLIWEK - zostaną rozdzielone pomiędzy trzy osoby, które podadzą wynik najbardziej zbliżony do właściwej zawartości słoika.

/Ewa Sądej, Beata Brylowska/