Tegoroczna "Przerwa na czytanie" była jednym z działań realizowanych w naszej szkole w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych i została przeprowadzona zgodnie z planem.

Nasz tegoroczny szkolno-przedszkolny wynik to łącznie 1124 „CZYTACZY KSIĄŻEK”, a zatem znacząco pobiliśmy nasz poprzedni rekord.

Została też wyłoniona zwycięska klasa w ogłoszonym konkursie polegającym na upamiętnieniu przeprowadzonej akcji.
Gratulujemy klasie 5E. Zmieniła się nagroda - zamiast zjedzenia pizzy XXL uczniowie będą mogli pójść do kina na wybrany przez siebie film. Bilety ważne przez pół roku zasponsorowało Cinema1 przy ul. Schuberta 102A w Gdańsku.

Zapraszamy całą społeczność szkolną do włączenia się do III międzynarodowej edycji "Przerwy na czytanie", która w naszej szkole zostanie przeprowadzona 26 października br.

Próbujemy pobić nasz poprzedni rekord w czytaniu i tym samym przyczynić się do wzrostu liczby uczestników biorących udział w tym przedsięwzięciu.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych, zerowych i klas I-III wyznaczają do czytania dogodną dla nich godzinę, podczas której wszyscy słuchają lub czytają przyniesione książki. Prosimy o podanie danych liczbowych i przesłanie dokumentacji zdjęciowej na adres sp6_biblioteka@onet.pl

Zasady przeprowadzenia akcji wśród uczniów klas IV-VIII zostały przedstawione na dołączonym plakacie.

/Ewa Sądej, Beata Brylowska/