8-9 i 14-16 listopada 2022

Warsztaty czytelnicze dla uczniów klas I, II, III i IV

W tym roku szkolnym po raz kolejny podjęłyśmy współpracę z przedstawicielami Wydawnictwa ZAKAMARKI - panią Beatą Jarmakowską-Stranz i panem Maciejem Stranzem, w wyniku której chętne klasy na poziomach I-IV wzięły udział w warsztatach czytelniczych:
- pierwszoklasiści zapoznali się z cyklem książek o Mattisie i Duni,
- drugoklasiści poznali serię Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai,
- trzecioklasiści zostali wprowadzeni w świat Piaskowego Wilka,
- a czwartoklasiści  cyklem książek o Tsatsikim.

Serdecznie zachęcamy do przeczytania zaproponowanych przez naszych gości książek - i tych kupionych do domowych biblioteczek, jak i tych wypożyczonych. Pamiętajcie, że wszystkie tytuły z poszczególnych serii dostępne są w bibliotece szkolnej.

Przy okazji informujemy, że w naszych zbiorach można też znależć inne tytuły opublikowane przez Wydawnictwo Zakamarki np. serię Nelly Rapp czy Przygody w Raju.

Dziękujemy pani Beacie i panu Maćkowi za przeprowadzenie tegorocznych zajęć czytelniczych, do osób uczestniczących kierujemy podziękowanie za aktywny udział w warsztatach - za zainteresowanie książką i dyskusję, a wszystkim czytającym życzymy przyjemnej lektury.

/Beata Brylowska, Ewa Sądej/