Informujemy, że komisja konkursowa Wielkiego Maratonu Czytelniczego w składzie: Agata Markiewicz-Babło, Ewa Niechwiedowicz, Małgorzata Niechwiedowicz i Magdalena Wróblewska, po weryfikacji protokołów zbiorczych i wybranych arkuszy testowych przesłanych przez poszczególne placówki, przyznała:
- w kategorii klas II-III 85 tytułów laureata, 89 tytułów finalisty i 174 wyróżnień,
- w kategorii klas IV-VI 140 tytułów laureata, 111 tytułów finalisty i 168 wyróżnień,
- w kategorii klas VII-VIII 106 tytułów laureata, 104 tytuły finalisty oraz 80 wyróżnień.

Osoby wyróżnione z naszej szkoły to Franciszek Janowski z klasy III i Zuzanna Pałkowska z klasy V.
Otrzymają nagrody, które zostaną im wręczone 6 czerwca br. podczas uroczystego zakończenia konkursu w Europejskim Centrum Solidarności.

Tegoroczna edycja Maratonu zakończona. Teraz czekamy już tylko na wyniki zbiorcze.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wytrwałość i całoroczną pracę. Mamy nadzieję, że spotkania z książką były ciekawe i dostarczyły Wam dużo wrażeń.
Liczymy na Was w nowym roku szkolnym i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Wyniki 7-go testu z Maratonu razem ze zbiorczymi uzyskanymi przez uczniów z klas II-III

Wyniki 7-go testu z Maratonu razem ze zbiorczymi uzyskanymi przez uczniów z klas IV-VI i VII-VIII

Szkolni koordynatorzy konkursu:
Beata Brylowska i Ewa Sądej