Od dzisiaj przez cały tydzień gościmy uczniów wraz z nauczycielami z Turcji oraz Hiszpanii.
Właśnie rozpoczął się projekt Erasmus Our Digilife. Poniedziałek upłynął Nam pracowicie, kreatywnie i z dużą dawką dobrego humoru i energii. Na początku było oficjalne powitanie na holu szkoły, następnie obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu naszych uczniów, które przygotowała Pani Ewa. Tuż po nim nastąpiła prezentacja poszczególnych krajów(były zaskakujące i niezwykle pomysłowe). Następnie uczniowie wzięli udział w grach, sportowych integracyjnych, które przygotowała Pani Marta, nauczyciele z kolei wzięli udział w szkoleniu, które poprowadził Pan Bartek z nieocenioną pomocą tłumaczących Pani Karoliny i Pani Ani. Przed obiadem zwiedziliśmy też część szkoły. Obiad był przepyszny za sprawą naszych Pan kucharek. Po obiedzie każdy kraj przygotował i zaprezentował arcyciekawe lapbooki. Jutro wyprawa do Malborka.
/Koordynator projektu: Karolina Łosińska, nauczyciele biorący udział w projekcie: Anna Sadowska, Ewa Rac-Truszczyńska, Anna Prądzińska, Marta Raniszewska, Bartosz Chyś/